Atsiliepimai
Aprašymas
EXTRA 10 % nuolaida su kodu: IMU10
Akcija baigiasi už 2d.16:56:35
Nuolaidos kodas galioja perkant nuo 10 €. Nuolaidos nesumuojamos.
Elektroninė knyga:
Atsiuntimas po užsakymo akimirksniu! Skirta skaitymui tik kompiuteryje, planšetėje ar kitame elektroniniame įrenginyje.
Mažiausia kaina per 30 dienų: 10,19 €
Mažiausia kaina užfiksuota: Kaina nesikeitė
Perskaityta knyga:
Nenauja knyga, kurią parduoda privatus žmogus.
Knygą išsiųs knygos pardavėjas Agnė A..
Pardavėjo reitingas: 83%
Perskaityta knyga:
Nenauja knyga, kurią parduoda privatus žmogus.
Knygą išsiųs knygos pardavėjas JurgitaŽ.
Pardavėjo reitingas: 95%
Perskaityta knyga:
Nenauja knyga, kurią parduoda privatus žmogus.
Knygą išsiųs knygos pardavėjas Saulius.
Pardavėjo reitingas: 100%
Perskaityta knyga:
Nenauja knyga, kurią parduoda privatus žmogus.
Knygą išsiųs knygos pardavėjas Audruze.
Pardavėjo reitingas: 100%
Perskaityta knyga:
Nenauja knyga, kurią parduoda privatus žmogus.
Knygą išsiųs knygos pardavėjas Uurte.
Pardavėjo reitingas: Naujokas
Perskaityta knyga:
Nenauja knyga, kurią parduoda privatus žmogus.
Knygą išsiųs knygos pardavėjas RasaB.
Pardavėjo reitingas: 93%
Perskaityta knyga:
Nenauja knyga, kurią parduoda privatus žmogus.
Knygą išsiųs knygos pardavėjas Paulna.
Pardavėjo reitingas: Naujokas
Perskaityta knyga:
Nenauja knyga, kurią parduoda privatus žmogus.
Knygą išsiųs knygos pardavėjas Leticija.
Pardavėjo reitingas: 0%
Perskaityta knyga:
Nenauja knyga, kurią parduoda privatus žmogus.
Knygą išsiųs knygos pardavėjas Armintej.
Pardavėjo reitingas: 100%
Perskaityta knyga:
Nenauja knyga, kurią parduoda privatus žmogus.
Knygą išsiųs knygos pardavėjas MangirdasJ.
Pardavėjo reitingas: 99%
Perskaityta knyga:
Nenauja knyga, kurią parduoda privatus žmogus.
Knygą išsiųs knygos pardavėjas Girinukė.
Pardavėjo reitingas: 100%
Perskaityta knyga:
Nenauja knyga, kurią parduoda privatus žmogus.
Knygą išsiųs knygos pardavėjas Gste.
Pardavėjo reitingas: 100%
Kiti šios knygos leidimai:
Atsiliepimai
Tikrai įdomu siūlau perskaityti visiems neskaičiusiems perskaičiusi pirma kartą skaičiau antra kartą tą pačia knyga "Dienoraštis iš bunkerio". Daviau pažystamui perskaityti perskaitė per diena...
Pirkdama buvau skeptiška, bet skaitydama įsijaučiau, kuo toliau, tuo labiau baisėjausi, kokie gali būti žmonės. Pabaiga žiauriai sukrėtė, man labai patiko vietos kai rašyta buvo tarsi kliedint, tai labai aiškiai perteikta. Kai knygą užverčiau pabaigusi, man visą vakarą daužėsi širdis, galvojau, kaip aš būčiau pasielgusi tokioje situacijoje. Šiaip ar taip, man labai patiko.
LABAI ĮDOMI KNYGA
Labai įdomi knyga visiems rekomenduoju kaspaskaitė tas nesigailėjo
Nuostabi knyga 🌆 su geru moralu
Knyga labai ištempta, tas pats per tą patį nors ir plona, o ir pabaiga šiaip sau ;/
Knygą paėmiau tikėdamasi lengvo atsipalaidavimo, bet likau ganėtinai sukrėsta... Pats siužetas intriguojantis, skatinantis egzistencinius apmąstymus, o pabaiga - visiškai netikėta. Nemažai įdomių pagrindinio veikėjo minčių, visumoje knyga paliko kažkokį keistą, bet gan stiprų liūdesį. Rekomenduoju.
Įtempa, šiurpą kelianti ir visiškai širdį sudrąskiusi knyga.
Labai patiko knyga! Tokia įtraukianti,kad perskaityti galite greitai. Pabaiga nėra iš maloniausių,bet turi gilią mintį.
Šalta, tamsu ir liūdna - taip galėčiau apibūdinti šią knygą. Verta kiekvienos žvaigždutės ir daugiau. Knyga taip įtraukė, kad perskaičiau per 4 valandas.
Ganėtinai niūri ir slegianti knyga,su dar keistesne pabaiga.
Nuostabi knyga jaunimui, asmeniškai pabaiga nelabai patiko, bet tikrai buvo verta skaityti.
Knyga idomi, tik pabaiga galetu buti kitokia
Pati geriausia knyga.
Nesu skaičiusi nei vienos knygos, kuri taip mane paveiktų ir sukrėstų. Turinys sunkus, bet viską supratau kuo puikiausiai. Apibendrinus -knyga WOW.
Labai šauni knyga.
Tikrai labai gera knyga. Daug jaunimo gali jos nesuprasti ir nepagauti prasmės šitos knygos. Aš pati nebuvau iš tų kurie skaitė knygas bet pastaruoju metu daug knugu mane užkabino. Tai jai jus nesate kurie skaitote knygas galit nesuprasti šios knygos minties.
puiki istorija, yra apie ką pamąstyti.
Labai idomi,rekomenduoju!!!
man 12 ir knyga labai patiko.
👍🏼
Knyga tikrai nėra tokia idomi ar įtraukianti kaip sakoma.Manyčiau per daug pasakojama tas pats per tapatį.
Nemanau, kad kiekvienas 14 metų paauglys supras ir įkibs į šią knygą. Pakankamai rimta knyga, stipresnė labiau iš psichologinės pusės. Daug apmastymų, prisiminimų. Pati knyga sukėlė daug įvairių jausmų, bet kažkokia atstumianti, šalta. Tikriausiai dėl to išliks atminty ilgam
Nesupratau dėl ko šita knyga susilaukė tiek daug gerų atsiliepimų ir tuo labiau kuo ji sukrėtė ar šokiravo ją skaičiusius. Siužetas gan prastas, realiai jokių nustebinančių plot twist'ų, veikėjai irgi ganėtinai cliché. Gal jau esu per sena tokioms knygoms (man 22), gal tiesiog per daug mačiusi serialų/filmų panašaus žanro, dėl ko knyga tiesiog nublanko. Vienintelis pliusas, kad greitai skaitosi, trumpi sakiniai, daug tuščio popieriaus.
Knyga iš ties labai lengvai skaitoma. Per vieną dieną perskaičiau, nes labai įtraukianti. Manau po kiek laiko tikrai dar kartą atsiversiu paskaityti
Labai suvirpino širdį.
Po ilgos pertraukos nuo skaitymo, knyga tikrai labai šokiravo ir privertė jausti jausmus kurių niekad nemaniau, kad jausiu skaitydama knygą. Kol kas geriausia skaityta. 100% rekomenduočiau
Labai patiko! Neįmanoma atsitraukti.
Netradicinis kriminalinis romanas, bet kitoks. Geras.
Viena iš geriausių skaitytų knygų, labai įtraukianti
Knyga labai patiko. Galbūt nebuvo taip, kad sudraskė sielą, tačiau pritrenkti pritrenkė. =)
viena geriausių skaitytų knygų
Labai patiko. Taip labai, kad vos perskaičius ėmiau ieškoti kažko panašaus, nes norėjosi daugiau tokio tipo įspūdžių keliančių kūrinių. Pabaiga , daugelio teigimu sukrėtė. Pritariu tam ir siūlau paskaityti. ;)